2004 yılında Gür Grup şirketleri arasına katılmış olan Gesa Enerji Çözümleri Gesa ve G-Power markaları ile ürettirmiş olduğu VRLA aküleri Türkiye pazarında satışa sunmuştur.

Ürün kalitesi ve sağlıklı tedarik süreci ile sektörde kısa sürede tanınmış ve marka bilinirliliğine sahip olmuş olan firmamız sektördeki yerini sağlamlaştırmak ve daha çok müşteriye ulaşabilmek adına merkez İstanbul olmak üzere Ankara ve Antalya’da bayilikler açarak hizmetini tüm Türkiye çapına yaymıştır.

Gesa Enerji bağlı bulunduğu Gür Grubun genel çalışma konusu olan Güç Elektroniği sektöründeki firmaların endüstriyel akü ihtiyaçlarını tedarik etmektedir. Bu iş kolunun önemli kısmını oluşturmakta olan Güç Kaynağı, Sismik Gaz Kesme Cihazları, Hassas Terazi / Ölçü Aletleri, Alarm ve Güvenlik Cihazları, Oyuncak Üreticileri ve Telekomünikasyon sektöründe faaliyet göstermekte olan firmalar cihazlarında GESA ve G-Power markalı akülerimizi güvenle kullanmaktadırlar.

Hakkımızda

2004 yılında Gür Grup şirketleri arasına katılmış olan Gesa Enerji Çözümleri Gesa ve G-Power markaları ile ürettirmiş olduğu VRLA aküleri Türkiye pazarında satışa sunmuştur. . Devamı...

Türkiye'nin Lider Endüstriyel Aküsü

İletişim

Burhaniye Mahallesi Bahçeler Sokak no:10
Üsküdar/İstanbul .

Telefon:0216 557 67 00
E-mail: iİnfo@gesaenerji.com.tr

Take for instance replica watches sale, that doesn’t have a Woody Allen but the sheer fun created is excellent to breitling replica uk. Internet serves as the best reservoir of such films, and you can Download Comedy Movies from the internet as much as you want! There are many kinds of comedy films, like rolex replica sale that often involves an illicit scandal over love or any other matter that takes a funny turn. replica watches sale is an excellent example of a romantic comedy and a classic one at that! Who can forget how Harry and Sally kept bumping into each other in some funny replica watches or the other! It was amazingly beautiful, with rib-tickling humor at the same time. You can rolex replica sale Comedy Movies Online in excellent picture and sound quality and enjoy the best laughs of your life!